Forum wielotematyczne

Jest to forum o wszystkim

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-04-02 22:13:10

Admin

Administrator

11459293
Call me!
Skąd: Zadupie<lol>
Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 67
Punktów :   

Lista stron z modyfikacjami

Zamieściłem tutaj linki do stron z modyfikacjami do wszystkich części Grand Theft Auto. Poniżej znajduje się lista stron z modyfikacjami oraz krótki opis o stronie. Strony z podkreśleniem wymagają rejestracji:

GTA WorldMods - chyba jedna z największych stron o modyfikacjach nie tylko w u naszych zachodnich sąsiadów, ale również na świecie. Współpracuje z kilkoma forami o modyfikacjach, oraz z autorami takich modów jak GTA Berlin, czy GTA United.

GTA Inside - Kolejna niemiecka strona o GTA. Można by stwierdzić konkurent w/w strony. Chyba najbardziej znana strona przez nas.

GTA-Action - I znów zawitamy na niemieckiej stronce. Za czasów Vice City, chyba najbardziej odwiedzana przezemnie strona jeśli chodzi o modyfikacje. Ogromny download patrząc na Vice City.

GTA Mods - Stare dobre GTA Mods, stronka chyba już lekko "padnięta", ale wciąż można znaleźć kilka ciekawych pozycji głównie do starszych serii GTA, jak np III, czy Vice City.

GTA Macreators - "Voulez vous coucher avec moi" tym razem jesteśmy we Francji. Główną zaletą tej strony jest posegregowanie modyfikacji (głównie pojazdów) pod 3ma kategoriami: wg. marki, wg. typu pojazdu oraz wg. pojazdu, które dana modyfikacja podmienia.

GTA Garage - Stronka twórców GTAForums na której znajdują się przeważnie modyfikacje z tego właśnie forum.

GTAForums - Największe forum o serii Grand Theft Auto w sieci. Od pierwszej części do  najnowszych. Na tym forum powstało (i powstaje) dużo świetnych modyfikacji, choćby GTA Myriad Island, czy mod Hot Coffee. Oczywiście forum na forum wymagana jest rejestracja jeśli chce się pisać posty.

Ascendence - Napewno mniejsze forum nież GTAForums, ale nadrabia świetnymi modyfikacjami. Niedawno wprowadzona została reguła, że osoby z niższą ilością postów niż chyba 5 nie ma możliwości ściągania z downloadu. Ale naprawdę polecam to forum. Kilka świetnych modeli aut wyszło z tej "stajni" jak np. BMW CSL, czy Ford Capri RS Cosworth.

GTA Cz - Czeska strona o modyfikacjach do GTA SA. Dość obszerny download.

GTA Planet - Kolejna niemiecka strona, która jest już dość długo w sieci, bo sam ją pamiętam za czasów jak zaczynałem przygody z modyfikacjami do GTA...

---------------------------------
Jeśli pominąłem jakąś dużą stronę z modyfikacjami to proszę pisać do mnie z linkiem na prywatnej wiadomości.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.f1polskaliga.pun.pl www.fullmoon.pun.pl www.m2forum.pun.pl www.kongdoms.pun.pl www.centrumkonoha.pun.pl